Zapraszamy do udziału w wolontariacie

DSC_0517

 

Już przeszło od 20 lat w Lublinie funkcjonuje Ośrodek Fundacji Praesterno, pracując na rzecz młodzieży. W tym czasie, dzięki wspólnemu wysiłkowi i pracy zespołowej udało nam się pomóc wielu młodym ludziom. Nie zawsze jednak współpraca i dobre chęci przynosiły sukces, nam również zdarzały się upadki i trudności.

Na co dzień pomagamy ludziom zmieniać się, wyciągać wnioski. My również, jako zespół pracowników – uczymy się na błędach. Chcemy się rozwijać i zmieniać na lepsze. Poszukujemy i zapraszamy do współpracy ludzi, którzy myślą tak jak my, którzy chcą działać na rzecz profilaktyki młodzieży i nie boją się wyzwań. Poszukujemy młodych psychologów, którzy chcą z nami na nowo stworzyć miejsce, z którego będziemy dumni.
Aktualnie poszukujemy wolontariuszy – studentów IV i V roku kierunku psychologii, którzy chcą związać swoje życie zawodowe z pomocą dla młodzieży w wieku 14 – 21 lat, ale przede wszystkim są im bliskie takie wartości jak wiara w ludzi, rozwój kompetencji, profesjonalizm, ale także realizacja śmiałych i ambitnych celów.
W ramach wolontariatu:
 weźmiesz udział w szkoleniach przygotowujących do pracy w Fundacji;

 wyjedziesz z naszymi podopiecznymi na letni obóz profilaktyczno-wypoczynkowy

 będziesz brał udział w zajęciach grupowych realizowanych do młodzieży w ramach programu psychoprofilaktycznego (grupy wsparcia, grupa edukacyjno-rozwojowa, grupa reintegracji społeczno-kulturowej)

 będziesz miał szansę na dalszą współpracę i tworzenie Zespołu Fundacji po zakończeniu wolontariatu.
Jeśli chcesz z nami tworzyć świat pełen rzetelnej wiedzy o dojrzewaniu młodzieży – dołącz do zespołu Lubelskiego Ośrodka Fundacji Praesterno już dziś. Skontaktuj się z nami pod numerem 601 199 711 lub wyślij nam swoje CV na adres u.stajak@praesterno.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii AKTUALNOŚCI. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.