DLA DOROSŁYCH

Domowe Partnerstwo

Trwa nabór na edycję JESIEŃ 2020. Bezpłatny program dla rodziców nastolatków. Skierowany jest do osób, które mają kłopoty z nastoletnimi dziećmi, bądź własne trudności i obawiają się, że mogą one wpłynąć negatywne na rozwój dziecka. Zapraszamy również rodziców, którzy chcą rozwinąć swoją wiedzę na temat okresu dorastania i poprawić relacje z dzieckiem.

Warsztaty  realizujemy w dwóch edycjach rocznie, na wiosnę i w jesieni. Spotkania grupowe odbywają się raz w tygodniu (10 spotkań)

Zapisy trwają przez luty-kwiecień oraz wrzesień-październik. Rekrutacja obejmuje wstępną rozmowę z prowadzącym zajęcia, która ma na celu zorientowanie się w sprawach, w których zgłaszają się chętni oraz  przedstawienia szczegółów dotyczących programu.

Psychologiczne konsultacje indywidualne

Przeznaczona jest tych, którzy odczuwają potrzebę zmian w swoim życiu, chcą lepiej zrozumieć samego siebie, radzić sobie z samotnością, czy lepiej radzić z problemami życia codziennego. Zajęcia mogą również pomóc w rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych takich jak konflikty w rodzinie, związku, pracy itp. Pierwsza konsultacja mająca na celu zorientowanie się w zakresie pracy jest bezpłatna.

Grupa dla …

Pigułki wiedzy na tematy związane z rozumieniem własnych reakcji.