Warsztaty dla Rodziców w ramach programu Domowe Partnerstwo

Trwają zapisy do edycji jesień 2017!

Ze względu na duże zainteresowanie programem w tym roku prowadzone będą  dwie grupy dla Rodziców.

Pierwsza grupa zaczyna spotkania w poniedziałek 18 września, druga zaś we wtorek 19 września. Obie grupy spotykają się o godzinie 17 w siedzibie Fundacji przy ul. Głębokiej 8a.

Jak co roku we wrześniu spotykamy się z Rodzicami na zabraniach organizacyjnych w szkołach, aby zaprosić Ich do udziału  w programie. Jest to okazja ku temu, aby porozmawiać o okresie dorastania oraz uwrażliwić Rodziców na sygnały, które powinny zaniepokoić u nastolatków. Swoje zaproszenie kierujemy nie tylko do Rodziców, których spotykamy w szkołach, ale do wszystkich Rodziców mających nastoletnie dzieci.

Program Domowe Partnerstwo skierowany jest do osób, które mają kłopoty z dorastającymi dziećmi bądź własne trudności i obawiają się, że mogą one wpłynąć negatywne na rozwój dziecka. Zapraszamy również rodziców, którzy chcą rozwinąć swoją wiedzę na temat okresu dorastania i poprawić relacje z dzieckiem.

Warsztaty realizujemy w dwóch edycjach rocznie, na wiosnę i w jesieni. Spotkania grupowe odbywają się raz w tygodniu w godzinach od 17:00 do 20:00.

Na początek proponujemy rozmowę z prowadzącym zajęcia, która ma na celu zorientowanie się w sprawach, w których zgłaszają się chętni oraz przedstawienia szczegółów dotyczących programu.

Informacje praktyczne:

  • Zajęcia są bezpłatne.
  • Program obejmuje 10 spotkań  raz w tygodniu.
  • Rekrutacja trwa od września.
  • Zajęcia prowadzą doświadczeni psycholodzy.
  • Liczba miejsc ograniczona!
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.