Bezpłatna pomoc psychologiczna dla młodzieży!

LBN plakat rekrtuacja

Oferujemy bezpłatną pomoc psychologiczną dla młodzieży, Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia, zrozumienia bądź pomocy w rozwiązaniu swojego problemu – przyjdź!

Jaki jestem? Czym kierować się w życiu? Co myślą inni ludzie?

Przechodzicie obecnie okres dojrzewania. Dla nas znaczy to, że wchodzicie w dorosłość. Ten czas jest związany z wieloma przemianami, które mogą powodować, że części z Was może być szczególnie trudno.

Grupy dla młodzieży prowadzimy po to, abyście mogli dowiedzieć się jacy jesteście, czy sposób w jaki wchodzicie w dorosłość jest normalny czy szczególnie trudny. Gdy wszystko idzie dobrze, to dzięki czemu i jak możecie się rozwijać dalej. Jeśli idzie nie całkiem dobrze, to pokażemy Wam co możecie zrobić, żeby było OK, żebyście byli zadowoleni:

 • dowiecie się jak poradzić sobie w trudnych i stresujących sytuacjach
 • lepiej poradzicie sobie w różnych dziedzinach życia: w szkole, ze znajomymi, w życiu osobistym
 • dowiecie się jak inni radzą sobie z podobnymi problemami
 • spędzicie czas z ludźmi, przed którymi nie trzeba niczego udawać
 • zaczniecie lepiej dogadywać się z rodzicami
 • zdobędziecie wiedzę o tym, jak działa człowiek, co kieruje jego zachowaniem

Co dalej?

 1. Przychodzicie do Ośrodka.
 2. Rozmawiacie wstępnie z prowadzącym.
 3. Jeśli uznacie, że to jest to, czego potrzebujecie – wybieracie dzień, który najbardziej Wam odpowiada na spotkania grupy.
 4. Następnie raz w tygodniu odbywają się spotkania grupy, w której uczestniczą te same osoby oraz ten sam prowadzący.
 5. Pierwsze spotkania są przeznaczone na to, aby wszyscy się poznali, poczuli ze sobą na tyle swobodnie, aby móc rozmawiać ze sobą o najważniejszych dla siebie sprawach.
 6. Zdajemy sobie sprawę, że rozmowy o sobie nie są łatwe, jednak aby w Twoim życiu zaszły zmiany musisz troszkę zaryzykować i dać nam kredyt zaufania.

Zajęcia są bezpłatne. Odbywają się w godz. 17:00-20:00.

Ten wpis został opublikowany w kategorii AKTUALNOŚCI i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.